Пологи

Акушерське відділення з приймальним блоком та індивідуальними пологовими палатами

В.о. зав. відділення: Ткачук Рома Романівна

Старша мед. сестра: Пироженко Віта Іванівна

Більше інформації

Акушерське відділення відкрите у 2017 році і розраховане на проведення пологів як у здорових вагітних, так і у жінок з ускладненою вагітністю. Створені 3 індивідуальних пологових зали «родинного типу», де є всі умови для проведення пологів за сучасними методиками розродження. Наші пологові Наші пологові зали обладнані новітньою інтелектуальною апаратурою, кардіотокографами, що дозволяє вести постійний контроль за перебігом пологів і станом немовляти.

В акушерському відділенні проводяться “сімейні пологи”: близька людина може підтримати майбутню маму в найвідповідальніший момент її життя. Програми пологів у нас – це пологи в комфортних, доброзичливих умовах, з високопрофесійним персональним лікарем.

Наш центр з 2017 року має статус “Лікарня доброзичлива до дитини”. Після пологів лікар акушер-гінеколог і неонатолог, не тільки оглядає маму і дитину, але і допомагає породіллі навчитися годувати дитину грудьми. Новонародженим з ускладненим перебігом періоду адаптації впроваджені сучасні методи діагностики: ультразвукова діагностика, нейросонографія, ехокардіографія, аудіометрія.

Інфекційне акушерське відділення

Зав. відділення: Гервазюк Ольга Ігорівна

Старша акушерка: Пироженко Віта Іванівна

Більше інформації

Інфекційне акушерське відділення розпочало свою роботу в далекому 1998 році.

Протягом декількох десятиліть співробітники відділення надають медичну допомогу вагітним, роділлям і породіллям з хронічною та гострою інфекційною патологією.

З метою покращення якості надання медичної допомоги в своїй роботі ми застосовуємо світові стандарти та розроблені науковцями кафедри акушерства, гінекології та репродуктології НМАПО імені П. Л. Шупика алгоритми ведення вагітності і неонатальної допомоги у жінок з інфекційною патологією.

у спостереженні за станом матері і плода беруть участь лікарінфекціоніст та лікар-гематолог, що є необхідною складовою надання медичної допомоги вагітним з інфекційним процесом та їх малюкам згідно сучасних рекомендацій.